Profesyonel Hakkında

Profesyonel İş Elbiseleri, 1990 yılından geniş ürün yelpazesiyle İŞ ELBİSELERİ ve TEKSTİL PROMOSYONU imalatı yapmaktadır. Şirketimiz, kurulduğu günden sektördeki gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek doğru zamanda doğru ürün üreterek ve üst düzey kalite anlayışımızı birleştirerek taleplerinizi en hızlı şekilde karşılamaktayız.

Profesyonel İş Elbiseleri adı altında her türlü iş elbiseleri imalatı yapan bir kurumuz. Kaliteli işçiliğimiz ile kendi imalatımız olup uygun fiyatlarla iş elbiseleri üzerine sizinle de çalışmak isteriz.

Boy tulum, bahçıvan tulum, ceket, pantolon, takım, tshirt, gömlek, ahçı
kıyafetleri, garson kıyafetleri, güvenlik kıyafetleri ve malzemeleri, denizci kıyafetleri ve malzemeleri, doktor, hemşire, hastane çalışanları için kıyafetler ve malzemeler, önlükler, pantolon, mont, yelek, ceket, çocuk, pardösü, kaban, eldiven, maske, ayakkabı, terlik, çizme, bot, baret, inşaat malzemeleri, yangın tüpü, ilk yardım seti, yol dubaları, ikaz levhaları, şeritler, ilk yardım simiti, ilkyardım yeleği, trafik seti, trafik levhalar, alan perdesi çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

İhtiyaçlarınızı kaliteli ve sağlıklı şekilde karşılamamız için bize danışmadan fiyat almayın.

Translate »